VIP SEKCE Mapa stránek JAZYK:

Řídící kompresorové jednotky Concerto

CONCERTO je nejmodernější systém pro správu a řízení systému pro výrobu stlačeného vzduchu od firmy MATTEI a je navržen tak, aby uspokojil jakýkoliv požadavek uživatele stlačeného vzduchu bez ohledu na typ instalovaného kompresoru.

Prostřednictvím využití zákaznicky upravitelných funkcí přístroj umožňuje současné ovládání a řízení až 16 kompresorů, udržuje těsné pásmo provozních tlaků s ohledem na úspory energií, omezuje doby chodu naprázdno a optimalizuje zadání uživatele

Concerto umožňuje dosažení úspor energie vyšších než 35 %.

CONCERTO může ovládat v sestavě kompresory s různými výkony a funkcemi, včetně systémů, které jsou již instalovány a to pomocí automatického přizpůsobování výroby stlačeného vzduchu požadavkům na jeho odběr ve výrobním závodě.

Systém automaticky vypočítá velikost sítě (sestavy kompresorů), přičemž zobrazí klíčové parametry energetické účinnosti sestavy kompresorů a průběžně sleduje a spravuje náklady na spotřebu energie v reálném čase.


 

 

Správa a řízení „vše v jednom“

Sušičky, filtry a příslušenství pro zpracování kondenzátu je možné přímo připojit k systému prostřednictvím digitálních vstupů. Stejným způsobem je možné k systému připojit výstupy z analogových snímačů tak, aby bylo možné sledovat celý systém výroby stlačeného vzduchu.

Díky tomu řídící jednotka CONCERTO nabízí extrémně široký rozsah informací vztahující se ke správě systému pro výrobu stlačeného vzduchu a tyto informace je možné také zobrazit prostřednictvím webového serveru.

 

Chcete se dozvědět více? Napište nám nebo zavolejte! Rádi vám poradíme.

Kontaktní osoba

Jiří Grossmann
obchodně-technický manager
Tel.:  +420 495 541 212, linka 20
Mobil: +420 724 213 024
E-mail: jiri.grossmann@mondo.cz
 

*Označené položky jsou povinné.
ODESLAT